Home INFO Мајка и ќерка, која од која позгодна: Цеца и Анастасија уживаат на...

Мајка и ќерка, која од која позгодна: Цеца и Анастасија уживаат на плажа (фото)

реклама:G Natural

Пејачките Анастасија и Цеца Ражњатовиќ покажаа како уживаат во летните месеци.
И мајката и ќерката изгледаат беспрекорно, а со своите извајани тела се пофалија на социјалните мрежи.

Цеца со својата сестра и пријателка ужива во својата вила на Кипар, па од таму објави фотографија со која ги воодушеви фановите.

Анастасија пак, ужива на плажите во Шпанија, заедно со своето момче, фудбалерот Немања Гудељ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------