Home INFO Мајката на Малдиви, ќерката во Дубаи: Анастасија Ражњатовиќ ужива во раскош (фото)

Мајката на Малдиви, ќерката во Дубаи: Анастасија Ражњатовиќ ужива во раскош (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Додека фолк дивата Цеца ужива во егзотиката која ја нудат Малдивите,и нејзината ќерка Анастасија не пропушти прилика повторно да замине на патување.

Овојпат таа ужива во Дубаи, каде константно споделува фотографии на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------