Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мајката на Тања Савиќ очајна: „Злоба од човек и ги украде и...

Мајката на Тања Савиќ очајна: „Злоба од човек и ги украде и парите и децата“ (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Додека пејачката Тања Савиќ е во Австралија и во моментов присуствува на судењето за старателство над своите деца нејзините родители во очај очекуваат да чујат позитивна информација.

Тие за да и помогнат на својата ќерка продале и дел од имотот се со цел да соберат доволно сретства за судскиот процес и за пат до Австралија, каде што се води постапката за старателство со оглед на тоа дека Тања таму живееше со нејзиниот сопруг Душан.

Еве што изјави за медиумите мајката на Тања Савиќ околу целиот брачен проблем…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------