Home INFO Мадона има нов дечко, помлад е од неа 36 години!

Мадона има нов дечко, помлад е од неа 36 години!

реклама:G Natural

Поп иконата Мадона (61), има нов дечко.

Аламалек Вилијамс има 25 години и е професионален танчер.

Тој во периодов е најновиот љубовник во низата на пејачката, која досега покрај себе никогаш немала толку помлад љубовник.

Мадона има страст кон помлади мажи, а низ годините наназат, единствено еднаш била во врска со постар маж, поточно Ворен Бити кој е постар од неа 21 година.

Младиот Аламалек соработува со Мадона од 2015 година, од тогаш и ја следи на сите нејзини настапи. Тој е две години помлад од најстарата ќерка на Мадона.

Се шпекулира дека парот е во врска околу три месеци.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------