Home INFO Мадона заборавила колку години има не ја личи да се фаќа по...

Мадона заборавила колку години има не ја личи да се фаќа по интимни делови – белат обожавателите (видео)

реклама:G Natural

Дека настапите се провокативни и безобразни во голема мера тоа веќе го знаеме кога е во прашање Мадона.

Но сето тоа можеби придонесуваше за нејзината голема популарност во кариерата, но очигледно Мадона треба да размисли и да ги смири страситите на сцена затоа што очигледно нејзините еротски кореографии веќе иритираат и наидуваат на коментари од страна на обожавателите дека не ја личи на годините.

Вирално стана видеото кое собра многу негативни коментари од нејзиниот концерт во Келн – Германијакаде што заедно со своите танчерки ја премина границата на пристојност.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------