Home INFO Македонска пејачка прв пат со гола фотографија (фото)

Македонска пејачка прв пат со гола фотографија (фото)

реклама:G Natural

Пејачката од групата „Ај Кју“ која што пред некоја година не претставување на „Евровизија“ очигледно ги шокираше своите фанови со фотографија која што е несекојдневна за неа, но предизвика куп позитивни коментари.

Иако фотографијата не е вулгарна сепак таа на неа е гола, а нејзините интимни делови се покриени со гитарата од нејзиниот дечко Бојан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------