Home INFO Малиот Моша веќе е ѕвезда! Слаткар ја објави првата фотка со синот...

Малиот Моша веќе е ѕвезда! Слаткар ја објави првата фотка со синот (фото)

реклама:G Natural

Откако убавата вест пред два дена ја сподели со сите фанови и целата јавност, Марко Маринковиќ – Слаткар на социјалните мрежи ја сподели и првата фотографија со синчето во болница.

Тој изјави дека Сања и бебето се добри и дека за некој ден ќе си дојдат дома, па Велигден ќе го поминат заедно во изолација.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------