Home INFO Здравко Чолиќ очаен: Изолацијата ме оддалечува од моето семејство

Здравко Чолиќ очаен: Изолацијата ме оддалечува од моето семејство

реклама:G Natural

Најголемата балканска ѕвезда Здравко Чолиќ во моментов е во изолација во посебен дел од неговата вила во Белград и одделен од неговото семејство.

Тој со неговите ќерки Уна и Лара комуницира само со видео повик бидејки тие се плашат да не му пренесат вирус, а неговата жена му остава само храна пред врата.

Бидејки пејачот има 68 години а во Србија е забрането луѓето на оваа возраст да излегуваат од дома тој е изолиран сам.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------