Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мали пакетчиња врз голото тело на Северина, е фотката која што ги...

Мали пакетчиња врз голото тело на Северина, е фотката која што ги раздрма фановите (фото)

реклама:G Natural

Оваа година беше навистина турбулентна за Северина која што изминативе месеци го привлекуваше вниманието со својот развод, луд одмор и секси фотки кои ги објавуваше на Инстаграм.

И пред крај на оваа фодина Севе е повторно актуелна во медиумите и тоа со гола фотка која што се појави од снимањето на една кампања за парфеми каде што таа е заштитно лице.

Куп пакетчиња на голото тело на Северина е идеата за оваа празнична фотка од рекламната кампања која богами предизвика голем интерес уште пред официјално да се појави.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------