Home INFO Марија Шерифовиќ од изолација ги изненади фановите со песна од Тоше (видео)

Марија Шерифовиќ од изолација ги изненади фановите со песна од Тоше (видео)

фото:Принтскрин
реклама:G Natural

Голем број од пејачите веќе направија он лајн концерти и секојдневно ги забавуваат своите фанови од изолација.

Во групата на пејачи со свои оргинални изведби ќе ја вброиме и Марија Шерифовиќ која секојдневно е активна на социјалните мрежи.

Имено таа реши своите обожаватели да ги изненади со изведба на песната „Волим осмех твој“ од Антонија Шола и Тоше Проески, која што маестрално ја изведе а за тоа доби лавина позитивни коментари.

Под ова видео таа прокоментира: „ Сакани мои знаете колку ги сакам настапите и концертите. Во моментов ми недостасуваат многу и се надевам дека ова лудило наскоро ќе помине па ќе можеме да се дружиме во живо“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------