Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Манекенката Емили Ратајковски во топлес фотка ги полуде фановите

Манекенката Емили Ратајковски во топлес фотка ги полуде фановите

реклама:G Natural

Манекенката Емили Ратајковски постојано е дел од таблоидите и светските медиуми со нејзините сексипилни фотографии.

И овој пат манекенката не ги остави рамнодушни своите обожаватели па ги почести со нова секси фотка, пред огледало со голи гради.

Илјадници коментари и лајкови за само неколку часа се редеа по објавувањето на овој пост на Инстаграм, ако сте нејзин фан прочешлајте го и нејзиниот профил, има што да се види 🙂

View this post on Instagram

???? @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------