Home INFO Марјана Станојковска во улога на Barbie! (видео)

Марјана Станојковска во улога на Barbie! (видео)

реклама:G Natural

Во Скопје се одржа премиерата на светскиот филмски хит „Barbie“, каде присуствуваше и водителката Марјана Станојковска.

Олчечена во розево фустанче и високи потпетици, нашата Марјана изгледаше и подобро од Марго Роби, актерката која ја глуми Barbie.

„Сите Барбики на едно место. Здраво Барби. Здраво Кен“ – напиша Марјана на својот Инстаграм и го најави прикажувањето на филмот.

Пред почетокот на проекцијата на филмот, Марјана се забавуваше во холот на киното „Cineplexx“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------