Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ доби петарди на сцена па револтирана го прекина новогодишниот концерт...

Марија Шерифовиќ доби петарди на сцена па револтирана го прекина новогодишниот концерт (видео)

фото:Принтскрин
реклама:Лето во Банско

Пејачката Марија Шерифовиќ за новогодишната ноќ пееше на плоштад во Зеница веројатно за последен пат, со оглед на тоа дека имала ситуација каде што и фрлале петарди на сцената.

Имено пејачката крајно изреволтирана заради несовесното однесување на неколкумина од публиката го завршила својот настап 15 минути порано и тоа го споделила со присутните:

Драги, добри луѓе, поради кретени, ќе ставиме крај на оваа ситуација 15 минути порано. Сигурна сум дека некој кој е блиску до таа личност знае која е, па најдете ја и е*ете и матер подоцна, добро? – рече пејачката и сепак им се заблагодари на присутните.

– Тоа сега е помалку важно. Беше чест и задоволство да пеам за васчас и 45 минути. Оваа ситуација не ми се случила долго време. Ќе се преправам дека не се случило. Сигурна сум дека и вие не сте многу горди на тоа, но да го оставиме на страна – заклучи Шерифовиќ, пренесува Дневни аваз.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------