Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ емотивно и искрено за прашање кое прв пат и го...

Марија Шерифовиќ емотивно и искрено за прашање кое прв пат и го поставија во емисија (видео)

фото:Принтскрин
реклама:Велигден со Стаф

Во емисијата „На терапија“ која се емитува на Телевиија Блиц во Србија гостуваше пејачката Марија Шерифовиќ која искрено одговара на сите прашања од водителката Славица Џуќиќ Дејановиќ.

Во промо видеото како најава за оваа емисија со Марија, можевме да чуеме одговор на едно од прашањата за кое како што вели самата таа прв пат и е поставено: Колку го сака својот глас?

Еве што одговара:

@blictvofficial Još jedna emisija o kojoj će se dugo pričati. NA TERAPIJI sa Slavicom Đukić Dejanović – SREDA 22H #fyp #blic #blictv #marijaserifovic #novo #srbijatiktok ♬ original sound – Blic TV

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------