Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ повторно ги разнежни фановите со нејзиниот син и ситуациите низ...

Марија Шерифовиќ повторно ги разнежни фановите со нејзиниот син и ситуациите низ дома

реклама:G Natural

Се чини дека мајчинството тотално ја промени и омекна пејачката Марија Шерифовиќ па постојано на социјалните мрежи споделува најразлични ситуации поврзани со нејзиниот син.

Во неодамнешна објава на социјалните мрежи со слика од синот додека тој лежи на софата напиша:

„Тоа е тоа. Немам веќе ни софа, бидејќи – газда“, напиша Марија и додаде:

„Мајка му го бакнува во образ“ додаде таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------