Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ се навреди и ги напушти „Ѕвездите на Гранд“?!

Марија Шерифовиќ се навреди и ги напушти „Ѕвездите на Гранд“?!

реклама:G Natural

Откако пред некоја емисија за време на снимањето Саша Поповиќ директрот на „Гранд“ ја прозва Марија Шерифовиќ дека е машко таа изреволтирано почна да го пцуе и го напушти студиото.

Се се случи кога едно детенце од публиката подели ружи за дамите во жирито и кога стигна до Марија, Саша искоментира дека за Марија не треба бидејки е момче.

По ова настана вистинска мешаница и Марија го напушти студиото.

По долго убедување таа се врати на своето место и продолжи снимањето.

Погледнете ја целата кавга во видеото подолу….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------