Home INFO Ужива на Бора Бора, Лепа Брена ги поздрави фановите од ресорт на...

Ужива на Бора Бора, Лепа Брена ги поздрави фановите од ресорт на вода /ФОТО/

реклама:G Natural

Откако по новогодишните празници целото семејство беше во Тајланд, па во меѓу време настапуваше во Австралија, сега Лепа Брена е на заслужен одмор на Бора Бора.

Најмалиот син на Лепа Брена го објави луксузот во кој ужива…

Идната баба очигледно ги полни батериите и се подготвува за малиот внук па така се пофали на својот Инстаграм со фотка како ужива во еден од најлуксузните ресорти на вода.

Дали ќе им открие уште некој детал од одморот на своите фанови ќе провериме за некој ден на нејзиниот профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------