Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ме чекаат принцови брзам… Во раскошен фустан Ана Николиќ го прекина интервјуто...

Ме чекаат принцови брзам… Во раскошен фустан Ана Николиќ го прекина интервјуто и замина на настап (видео)

реклама:Лето во Банско

Во раскошен фустан и со турбан на главата Ана Аниколиќ се појави на нејизиниот настап викендов на еден од сплавовите во Белград.

И додека даваше изјава очигледно и дошло преку глава од новинарот, го прекина интервјуто и замина кон сцената.

Еве дел од изјавата …

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------