Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мечки, мачки и ирваси на сите страни, спектакуларно и бајковито Јелена Карлеуша...

Мечки, мачки и ирваси на сите страни, спектакуларно и бајковито Јелена Карлеуша го украси домот (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Веќе сите зе зафаќа новогодишната еуфорија па голем дел ги украсија и своите домови и новогодишни елики а тоа е случај и со јавните личности.

Дел од нив веќе ги споделија новогодишните бајки од своите уредени домови а мешѓу оние кои тоа го направија спектакуларно како и со секоја објавена фотка на социјалните мрежи е Јелена Карлеуша.

Пејачката објави фотки од украсената елка и дом специјално дизајнирани со многу мечиња и украси кои изгледаат бајковито.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------