Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Меган Фокс и Ким Кардашијан во долна облека и провокативна фото сесија...

Меган Фокс и Ким Кардашијан во долна облека и провокативна фото сесија ги шекнаа фановите (фото)

реклама:G Natural

Познатата сексапилна актерка Меган Фокс и ријалити сестрата Кортни Кардашијан направија вистински хаос на Инстаграм откако објавија неколку фотографии од нивната неодамнешна фото сесија за бреднот на долна облека „Скимс“на Ким Кардашијан.

Тие за потребите на сесијата се во секси парчиња долна облека и во најразлични провокативни пози доволно да предизвикаат тотален хаос кај фановите.

Судејки по вниманието кое што го предизвикаа дефинитивно Ким ке трие раце од продажба….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------