Home INFO Меган Маркл и се врати на старата проефесија

Меган Маркл и се врати на старата проефесија

реклама:G Natural

Како бомба одекна веста дека Меган Маркл и принцот Хари одлучиле да се откажат од статусот високи членови на кралското семејство, како и од извршувањето на кралските должности и привилегии.

Во меѓувреме, војвотката од Сасекс се согласила да го позајми својот глас за потребите на продукциската куќа „Disney“, која за возврат ќе донира средства за институција за заштита на слоновите, објави лондонски The Times.

Ниту од Disney, ниту пак портпаролката на Маркл сѐ уште не го коментирале написот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------