Home INFO ЖЕШКА И СЕКСИ: Аделина Тахири разголена на снег само по долен веш...

ЖЕШКА И СЕКСИ: Аделина Тахири разголена на снег само по долен веш (фото)

реклама:G Natural

Овој празничен период дел од естрадата е на зимски одмор и ужива со своите блиски на планините во но и надвор од Македонија.

Иако не знаеме каде е овој пат она што со сигурност знаеме дека Аделина Тахири повторно на својот Инстаграм реши да ги изненади своите фанови и да предизвика воздишки објавувајки разоглена фотографија од нејзиниот зимски одмор.

Дека е навистина секси уверете се и сами!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------