Home INFO Меган Маркл се појави на венчавката и го украде цело внимание (ФОТО)

Меган Маркл се појави на венчавката и го украде цело внимание (ФОТО)

реклама:G Natural

Иако сите очекуваа дека членовите на кралското семејство своите родендени ги одбележуваат со раскошни и гламурозни забави, сепак едно од правилата до кои треба да се придржуваат, се достоинствени и интимни прослави во кругот на семејството.

Меган Маркл денес слави роденден, но наместо на сопствена забава по овој повод, војвотката присуствувала на свадбената прослава на пријател на принцот Хари.

Сосема очекувано, со самото појавување таа ги засенила присутните а сите погледи биле вперени во неа.

Love this couple ♥️ and you ?

A post shared by The Catwalk Italia – TCI (@thecatwalkitalia) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------