Home ШОУ БИЗз Балкан Еве како Јелена Карлеуша ги „малтретира“ своите гости на настап (видео)

Еве како Јелена Карлеуша ги „малтретира“ своите гости на настап (видео)

реклама:G Natural

Пејачката Јелена Карлеуша вчера настапила во еден клуб во Босна и Херцеговина, на кој била и победничката на риалити шоуто „Парови“, Далила Драгојевиќ со својот маж Дејан.

Тие баш таа вечер прославувале 11 месеци од брак. Но она што Далила го снимила со својот мобилен и го објавила на социјалните мрежи било шок не само за нејзините фанови.

Еден од редовните перформанси на Карлеуша, е кога таа повикува момче од публика да и се придружи на бината.

Како ова момче помина видете од видеото на Драгојевиќ.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------