Home INFO Се соблече наследничката на Цеца: Врелата Анастасија жари и пали на Миконос...

Се соблече наследничката на Цеца: Врелата Анастасија жари и пали на Миконос (фото)

реклама:Велигден со Стаф

И оваа година островот Миконос привлекува многу јавни фаци својот годишен одмор и забава да го поминат таму. И Анастасија Ражњатовиќ овие денови ужива на одмор во Грција. Наследничката на фолк ѕвездата Цеца Ражњатовиќ, која од неодамна ја почна својата музичка кариера со песната „Совршен пар“ објави на Инстаграм нови фотографии во костум за капење, со која ги воодушеви фановите.

Kissed by the sun ????

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

resting ‘beach’ face ????

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------