Home INFO По раскинувањето и вестите дека ја малтретирал, се огласи Емина Јаховиќ

По раскинувањето и вестите дека ја малтретирал, се огласи Емина Јаховиќ

реклама:G Natural

Иако не е склона на коментирање на трачевите сепак за последните гласини Емина Јаховиќ сепак се огласи на социјалните мрежи.

Таа решила да стави крај на озборувањата за раскинувањето со турскиот бизнисмен.

„Никогаш не сум посреќна отколку сега. Ве молам не верувајте во се што се пласира во јавноста. Гласините дека Саран ме малтретирал се невистинити“ – напишала Емина.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------