Home INFO Ми рече да бидам гола: Меган Фокс откри зошто на MTV наградите...

Ми рече да бидам гола: Меган Фокс откри зошто на MTV наградите се појави во проѕирен фустан

реклама:G Natural

Актерката Меган Фокс привлече огромно внимание на МТВ наградите со својот проѕирен фустан.

Сите погледи беа вперени во нејзиното бујно деколте и танга гакичките украсени со дијаманти.

Откако стивнаа импресиите, актерката откри дека тој фустан всушност бил идеја на нејзиниот дечко, раперот Машин Ган Кели.

– Ми рече дека вечерва треба да сум гола, а јас одговорив: Како ќе кажеш – изјавила актерката за Е магазин.

Меган зборувала и за улогата во спотот на нејзиниот дечко.

– Не смее да има други ку**и во неговите спотови – се пошегува актерката и повторно стана мета во таблоидите!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------