Home INFO Микс од мама и од тато: Ова е синот на најславниот брачен...

Микс од мама и од тато: Ова е синот на најславниот брачен пар во Турција. во Турција! (фото)

реклама:G Natural

Тие важат за најубавиот брачен пар во Турција.

Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит, познати на македонската јавност како Бали бег од серијата „Сулејман величествениот“ и Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ станаа родители во април минатата година.

Досега вешто го криеја лицето на својот син, но сега одлучија да објават негови фотографии.

Погледнете и проценете на кој повеќе личи малиот Каран:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------