Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Милан Станковиќ повторно ги загрижи фановите, тие се прашуваат дали има здравствени...

Милан Станковиќ повторно ги загрижи фановите, тие се прашуваат дали има здравствени проблеми?

реклама:Лето во Банско

Пејачот кој беше миленик на публиката откако победи на „Ѕвездите на Гранд“, Милан Станковиќ постојано е мета на најразлични озборувања и информации поврзани со неговиот приватен живот.

Откако по неколку години направи медиумска изолација но и животна со оглед на тоа дека живееше во манастир, Милан повторно ги шокираше своите фанови.

Тој на својот Инстаграм профил сподели фотографија со куп суплементи во својата рака која што ги загрижи пријателите но и оние кои што ја видоа.

Дали пејачот има здравствени проблеми или сакал едноставно да предизвика внимание сеуште не е познато но коментарите на фановите се дека тоа се многу апчиња и доколку се само суплементи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------