Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Милијардерката Кајли Џенер во секси издание ужива покрај нејзиниот базен (фото)

Милијардерката Кајли Џенер во секси издание ужива покрај нејзиниот базен (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Кајли Џенер со 590 милиони е сеуште на врвот на листата најмлади милијардери на „Форбс“ што секоја година го прави ова списание.

Дека навистина знае да ужива милијардерката покажуваат и овие фотографии кои таа ги објави на својот Инстакрам.

Погледнете како ужива оваа убавица во нејзината вила.

View this post on Instagram

taco tuesday

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

it’s getting hot out here @kylieskin

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------