Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Вељко Ражнатовиќ со специјано дизајнирани количка и транспортер за својот син (фото)

Вељко Ражнатовиќ со специјано дизајнирани количка и транспортер за својот син (фото)

реклама:Лето во Банско

Откако среќниот татко Вељко Ражнатовиќ вчера ги однесе дома својата сопруга Богдана и синот Жељко медиуите не престануваат да коментираат за траспортерот со кој бебето беше изнесено од болница како и шпекулациите околу посебната количка за новороденчето.

Имено Вељко долго ги подготвувал овие работи за синчето и сакал да имаат посебно значење за него, па така според извори блиски до семејството тој искеширал 2000 евра за специјално дизајнираниот транспортер кој беше украсен со знакот на тигрите кој бил заштитен знак на неговиот покоен татко како и посебно дизајнианата количка која во предниот дел ќе биде украсена со српското знаме.

Што ли ќе биде следно од гордиот татко ќе видиме наскоро.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------