Home INFO Сеуште го носи црвениот костим, Памела Андерсон и натаму секси како во...

Сеуште го носи црвениот костим, Памела Андерсон и натаму секси како во младоста (фото)

реклама:G Natural

И на 52 години актерката Памела Андерсон изгледа секси и исто како и во младоста кога ја глумеше Си Џеј Паркер во серијата „Чувари на плажата“.

Во интервју за „Фокс њус“, таа прозборе за легендарното црвено боди во кое трчаше на плажите во Малибу, а тие сцени ги паметат сигурно сите мажи, бидејќи нејзините облини тогаш највеќа доаѓаа до израз.

Актерката открила дека понекогаш го носи тој црвен костим.

Го имам во фиока. Сè уште ми одговара. Го носев во неколку прилики само да ги насмејам пријателите – рекла Памела.

Актерката покажа дека и по 23 години подоцна нејзиното тело не се променило и дека и понатаму е активна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------