Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Милица Павловиќ ги шекна фановите со серија бикини фотки

Милица Павловиќ ги шекна фановите со серија бикини фотки

реклама:G Natural

Важи за една од најатрактивните и најсексипилни пејачки на балканската естрада која секојдневно ги мами воздишките на своите фанови но и за голем професионалец кога станува збор за работа.

Во моментов е актуелна со нејзиниот нов сингл „Папи“ но и со новите фотки на нејзиниот Инстаграм профил во најразлични изданија од ова лето.

Таа летото го поминала во Хрватска за што фановите веќе се запознаени и може да уживаат во нејзините фотографии од таму, а она што со нетрпение очекуваат да видат се свежите фотки од Турција кои пејачката сеуште ги чува во својот мобилен телефон.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

👙

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------