Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Милица Павловиќ грми во новиот спот, во долна облека ги шекна фановите...

Милица Павловиќ грми во новиот спот, во долна облека ги шекна фановите (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката МИлица Павловиќ успешно создава нови хитови но и армија фанови кои ја следат и слушаат.

Таа важи за една од пејачките која не остава ништо на случајност и со своите соработници секогаш се труди со секој нов спот и песна да биде уште по атрактивна и да предизвика голема фама околу себе.

Тоа и успеа и со новата песна и спот „Црни утра“ во кој Милица изгледа секси и жешко, опкружена со згодни девојки и сите во долна облека.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------