Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Миомир за 3 дена ќе прославел 25ти роденден, починатата ѕвезда требало да...

Миомир за 3 дена ќе прославел 25ти роденден, починатата ѕвезда требало да пее на прославата кај Саша Поповиќ (видео)

реклама:G Natural

Трагично починатиот натпреварувач на „Ѕвездите на Гранд“ Миомир Луковац за неколку дена ќе наполнеше 25 години а во неговото последно појавување во шоуто каде што се натпреваруваше за следен круг во јануари Саша Поповиќ му понуди и да му пее на неговиот роденден бидејки им бил само ден разлика.

Имено, откако Миомир заврши со настапот и ги отпеа двете песни Јелена Карлеуша стандарно го праша што е во хороскоп, на што тој додаде дека на 25 април ќе полни 25 години. По ова Саша Поповиќ додаде дека неговиот е ден подоцна и дека може да дојде на неговата прослава и да му пее па заедно да го прослават.

За жал како бомба одекна информацијата дека Миомир во неговиот стан каде што живеел со својата девојка си извршил самоубиство со пиштол, а истрагата и прчините сеуште се непознати.

Миомир за 3 дена ќе прославел 25ти роденден, починатата ѕвезда требало да пее на прославата кај Саша Поповиќ (видео)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------