Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мојa штикла, нема штикла! Северина по грешка без потпетица на фотка, фановите...

Мојa штикла, нема штикла! Северина по грешка без потпетица на фотка, фановите и коментираат дека ја изгубила на фотошоп (фото)

реклама:G Natural

На една од последните фотографии кои пејачката Северина ги објави на својот Инстаграм дефинитивно нешто и недостасува.

Имено таа е во тесен секси фустан со златни потпетици, но изгледа заради пропуст при фотошопирање едната потпетица недостасува па фановите кои го приметија тоа почнаа да и коментираат:

– Сликата е убава, само една штикла некако се загубила или ние не ја гледаме,
„Севе моја ти се скинала штиклата“, напишале дел од фановите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

ПРЕДЛОГ ВИДЕО:
Мајката на Тања Савиќ очајна: „Злоба од човек и ги украде и парите и децата“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------