Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Модерно ледено царство, Џенифер Лопез го накити својот дом (фото)

Модерно ледено царство, Џенифер Лопез го накити својот дом (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Уште една светска ѕвезда успеа да го накити својот дом и да се пофали на Инстаграм дека е подготвена за празниците.

Џенифер Лопез сподели фотографии од својот накитен до кој што изгледа бајковито, а направи и фотка со нејзината мајка.

Фановите веднаш ја опсипаа со лајкови и коментари дека изгледа како снежна кралица, погледнете и сами….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------