Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Мокра и во проѕирен градник Станија направи секси селфи (фото)

Мокра и во проѕирен градник Станија направи секси селфи (фото)

реклама:G Natural

Српската старлета и ријалити ѕвезда Станија постојано објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи и со тоа повторно го сврте вниманието врз себе.

По последната објавена фотка повтоно ги шекна обожавателите со тоа што на своето ново секси селфи е во проѕирен градник и мокра коса.

Доволна причина повтоно да го сврти вниманието на балканските медиуми и мажи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------