Home INFO Морбидна честитка за роденденот на синот:Меланија Трамп стана мета на крититки

Морбидна честитка за роденденот на синот:Меланија Трамп стана мета на крититки

18
реклама:Лето во Банско

Меланија Трамп, бившата прва дама на САД на Твитер му го честиташе роденденот на својот син Барон.

По објавата на фотографија со балони во облик на броевите еден и пет со црна боја, следеше лавина од негативни коментари на социјалните медиуми.

Очигледно на фановите им засмета црната боја на балоните, па ја обвинија Меланија дека живее во мрачен свет и на морбиден начин му честита роденден на петнаесетгодишниот син.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------