Home INFO Морничаво: Орландо Блум очи во очи со ајкула (видео)

Морничаво: Орландо Блум очи во очи со ајкула (видео)

реклама:Велигден со Стаф

На својот Инстаграм профил, актерот Орландо Блум сподели видео кое ја разбранува јавноста.

“Стравот стана мој пријател“, откри Блум кој беше снимен додека весла SUP даска, а друштво му брави бела ајкула.

Видеото е објавено непосредно по неговата исповед дека пред 22 години, во 1998 година, актерот паднал од третиот спрат на зграда, но преживеал без последици.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------