Home INFO МУСТАФА САНДАЛ ВО ВРСКА СО ПОЗНАТА ТУРСКА АКТЕРКА?! Сите коментираат дека е...

МУСТАФА САНДАЛ ВО ВРСКА СО ПОЗНАТА ТУРСКА АКТЕРКА?! Сите коментираат дека е иста како Емина, еве како изгледа! (фото)

реклама:G Natural

Мустафа Сандал предизвика големо внимание на друштвените мрежи кога објави една фотографија.

Пејачот пред неколку дена на друштвените мрежи објави фотографија на која позира со таинствена дама на која и се гледа само дел од лицето.
Сликата предизвика лавина од коментари па по извесно време Мустафа ја избришал.

Турските медиуми пренесуваат дека Мустафа продолжил понатаму по крахот со дестгодишниот брак со Емина Јаховиќ, додека други сметаат дека пејачот сеуште не ја преболил туку напротив.

Тие неговата објава јасметаат како контра удар по објавата на Садатин Саран кои медиумите сметаат дека е во врска со Емина.

Фановите по објавата веднаш почнаа да прават анализи и да истражуваат за која таинствена девојка се работи, за да на крај заклучат дека тоа е прекрасната актерка и модел Џерен Хиндисан која има 29 години.

Таа не сака да дава изјави на оваа тема а телефонот овие денови и е исклучен.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------