Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive На Јелена Карлеуша и фали пола фустан како да ја нападнал лав,...

На Јелена Карлеуша и фали пола фустан како да ја нападнал лав, коментираат фановите за стајлингот на пејачката (фото)

реклама:G Natural

Секогаш екцентрична и провокаивна Јелена Карлеуша продолжува да објавува секси фотки на својот Инстаграм но и да провоцира со стајлингот во емисијата „Ѕвездите на Гранд“ каде што е дел од жирито.

По вчерашното појавување во шоуто и објавените фотки и видеа на Инстаграм профлот од емисијата фановите почнаа и со хумористични коментари за нејзината мдна комбинација.

Тие меѓу другото пишуваат:

„Како да ја нападнал лав и фали половина фустан на Јелена“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Најпровокативните фотки на Јелена Карлеуша за оваа недела

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------