Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive На Северина среде настап и распукаа панталоните па на сцената и ги...

На Северина среде настап и распукаа панталоните па на сцената и ги лепеа (видео)

реклама:Велигден со Стаф

На неодамнешен настап на Северина во Минхен на пејачката и се случи несекојдневен инцидент откако и пукнаа панталоните на сцена.

Иако проблемот не беше мал сепак Севе остана на сцената врзувајки палто околу половината а потоа додека настапот траешњ дел од нејзините стилисти се погрижија проблемот да го решат со самолеплива трака и панталоните да ги затворат.

Сето тоа немаше да биде токлу впечатливо ако не се одвиваше на самата сцена додека пејачката си го тераше својот настап.

Подоцна на Инстаграм ја објасни целата случка и објави видео од ицидентот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------