Home INFO На среќата и нема крај: Ново бебе во семејството Ражњатовиќ!

На среќата и нема крај: Ново бебе во семејството Ражњатовиќ!

реклама:Лето во Банско

Анастасија Ражњатовиќ и нејзиниот дечко, фудбалерот Немања Гудељ наскоро ќе се остварат во улогата на родители.

Според српските медиуми, ќерката на фолк дивата Цеца Ражњатовиќ е во четвртиот месец од бременоста.

Веќе некое време, Анастасија престојува во Шпанија, каде живее нејзиниот партнер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------