Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive На среќата и нема крај, Северина објави фотка со синот и напиша:...

На среќата и нема крај, Северина објави фотка со синот и напиша: „Љубовта со љубов се враќа“

реклама:Велигден со Стаф

Откако и завши голготата со разводот но и со борбата за старателство среќната Северина веднаш убавата вест да старателството врз синот Александар ја сподели со своите фанови на нејзин концерт во Црна Гора но и со фановите на својот Инстаграм профил.

Таа не издржа и веднаш објави фотка со синчето на плажа како заедно се прегрнати и уживаат.

Иако нема среќа во љубовта и со бракот сепак изгледа на Севе и се насмеа најголемата среќа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------