Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive На својата обожавателка за 101 роденден актерот и пратил текила

На својата обожавателка за 101 роденден актерот и пратил текила

реклама:G Natural

Еден од најангажираните американски актери Двејн Џонсон решил на оргинален начин да и го честита роденденот на една од своите дефинитивно најстари обожавателки.

Бабичкта Мери Гловер овој месец наполнила 101 година па по тој повод славниот актер на домашна адреса и испратил две шипиња текила како подарок кои се од неговиот нов текила бренд.
А заедн со пакетот добила и напишана честитка со желби за здравје.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------