Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Наоми Кебел потполно гола позира во метро станица, обожавателите во транс (фото)

Наоми Кебел потполно гола позира во метро станица, обожавателите во транс (фото)

15
реклама:Лето во Банско

Дека и понатаму зрачи со сексапил и е вистински топ модел манекенката Наоми Кембел покажа и со новите фотки кои ги објави на Инстаграм.

Како што навела таа во нејзината објава оваа серија фотографии е само за нејзините фанови и е необјавена од кампањата за Влентино.

Манекенката е потполно гола со чанта во метро и празна метро-станица, а дека навистина изгледа совршено видете и сами…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------