Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Приведен синот на Оливер Мандиќ за напад на мајка си и полицајци

Приведен синот на Оливер Мандиќ за напад на мајка си и полицајци

15
реклама:Лето во Банско

Синот на Оливер Мандиќ, Даријан бил задржан два дена во полициска станица заради тоа што ја претепал својата мајка но и по пријавата ги нападнал и полицајците кои што дошле да ја смират ситуацијата.

Во нивниот дом во белградската населба Вождовац, Даријан ја напраднал својата мајка Марија а откако дошла полицијата тој се обидел да ги нападне и нив па веднаш бил приведен во полициска станица.

По распитот таму тој добил забрана за секаква комуникација и приближување до неговата мајка и најстрога забрана делото а го повтори.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------