Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Наташа Беквалац мокра и топлес, ги поздрави фановите од својот базен (фото)

Наташа Беквалац мокра и топлес, ги поздрави фановите од својот базен (фото)

реклама:G Natural

Српската барбика Наташа Беквалац и понатаму ги освојува обожавателите со нејзините фотографии на кои изгледа совршено но и секси.

Имено таа решила да ги почести своите фанови со фотка која што ја направила овие жешки денови додека се бања во нејзиниот базен каде што е топлес, на која доби куп лајкови и коментари.

Воздишките се оправдани бидејки Беквалац изгледа неодоливо….

View this post on Instagram

Leto je.🏝

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------