Home INFO Одберете совршен подарок за празниците што следат!

Одберете совршен подарок за празниците што следат!

реклама:G Natural

Се прашувате што да си подарите себеси и на најблиските за Новата Година?

Во пресрет на најубавите празници од годината, пристина MAC Holiday колекцијата која совршено ќе одговара со вашиот гламурозен изглед за време на празничните дружења.

Новата празнична колекција навистина го оправдува своето име!
Содржи сетови на сенки, кармини и хајлајтери на кои ретко кој може да одолее!

MAC Holiday колекцијата е совршен новогодишен подарок за ваш и вашите најблиски!

Посетете го MAC Скопје во City Mall и пронајдете ја идеалната празнична комбинација.

Со секој купен сет, тимот на MAC Скопје ви подарува гратис шминка.

 

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------